Naša firma Vám ponúka dovolenkový pobyt v kásnom a malebnom prostredí Gemera na plážovom kúpalisku v Tornali. Ponúkame ubytovanie v 5-posteľových chatkách priamo v areáli plážového kúpaliska. Chatky sa nachádzajú v tichej zóne zadnej časti kúpaliska v blízskosti fontány.
Chatky sú kompletne vybavené t.j.: 5 posteli, farebný televízor, chladnička, el.varič, kompletná súprava kuchuniského riadu, rýchlovarná kanvica,mikrovlna rúra, grill. Medzi chatkami je spoločná miestnosť (kuchynka) v ktorej je možnosť varenia, sledovania tv-programov, videa, je možné hrať rôzne spoločenské hry alebo venovať sa iným aktivitám. V areáli kúpaliska je množstvo stánkov z občerstnením, plážovým oblečením, nachádza sa tam aj veľká reštaurácia v ktorej je možnosť celodenného stravovania.
Do Tornale je možnosť individuálnej dopravy z Levoče cez Hnilec cca.100km, alebo cez Mlynky a Dobšinú cca.110km. V sezóne premáva do Tornale autobus zo Spišskej Novej Vsi priamo do areálu kúpaliska.


Cenník

sezóna120 € / týždeň / chatka

Objednávky na tel.: 0911 702 207

Phil Ivey, je velmi dobrý pokerový hráč. Naučte se hrát poker online i Vy. Nechtěli byste, aby z Vás byl vítěz turnaje WSOP?